Česko se hýbe ve školách

Soutěž je určena pro mateřské, základní a střední školy, školní kluby a školní volnočasové aktivity a její primární náplní a cílem je formou pohybu a tance motivovat děti a mládež v různých věkových kategoriích (od 5 do 18 let) k fyzické aktivitě a ukázat jim, že aktivní trávení volného času je zábava.

Více o Česko se hýbe ve školách

Celorepubliková soutěž týmových skladeb Česko se hýbe ve školách je jedním ze stěžejních projektů iniciativy Česko se hýbe, jehož hlavním cílem je motivovat českou populaci k pravidelnému pohybu a zdravějším stravovacím návykům. Jedno bez druhého nemůže fungovat jako předpoklad pevného zdraví a zejména preventivního boje s obezitou, který je, vzhledem pro celou naši populaci více než aktuální. Zvláště nyní, kdy se Česká republika podle nedávného celosvětového průzkumu obezity umístila na alarmujícím devátém místě.

Výše startovného: 200 Kč/osoba - postupové kolo; 300 Kč/osoba - Republikové finále
*při více startech se startovné násobí

Přihlášky na závody

Přihlášky na Česko se hýbe, Soutěžní Aerobic Master Class a Českomoravský pohár jsou nově řešeny přes přihlašovací systém na http://fisaf.it4sport.cz/.

Nový přihlašovací systém je online a je možné se k němu připojit odkudkoliv. Přihlašovací systém naleznete na http://fisaf.it4sport.cz/.

  • Do systému se zaregistrujte a vytvořte si profil pro vybrané závody (lze vybrat registraci pouze pro SAMC, nebo pro všechny soutěže - ČSH, ČMP a SAMC)
  • Vytvořte si své závodníky a závodní týmy
  • Přihlašte závodníky na vybrané termíny závodů a vygenerujte si následně fakturu za přihlášku

Jednoduchý a rychlý návod naleznete níže ke stažení, který Vás provede celým systémem. Pro případné dotazy nás neváhejte kontaktovat. 

Kontaktní formulář

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Realizátor projektu:

Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz, z.s.

Ohradské náměstí 1628/7A,
Praha 5, 155 00
www.fisaf.cz